جعبه کلکتور و پایه کلکتور نیوپایپ

جعبه کلکتور و پایه کلکتور نیوپایپ

0.00 

قیمت:برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

سایز:تمام سایز ها موجود است.

توضیحات

کلکتور 

کلکتور واژه ای انگلیسی به معنای جمع کننده است که معمولا فلزی بوده و دارای شکلی لوله ای مانند است.در قسمت زیرین کلکتور چند خروجی ایجاد شده است که در دهانه خود دارای شیر مخصوص کلکتوری هستند.

این خروجی ها آب را در مسیر های مختلف جدا میکند.در نتیجه  با استفاده از کلکتور میتوان آب سرد و گرم را به طور یکنواخت در کل تاسیسات ساختمانی در یک ساختمان را تقسیم کرد. همچنین کلکتور به صاحبین خانه این امکان را میدهد که بتوانند در هر لحظه دلخواه ، آب هر منطقه ی دلخواه را ببندند.

جعبه کلکتور

از جعبه کلکتور نیوپایپ جهت پوشش ظاهری وجلوگیری از آسیب رسیدن به کلکتورها و تجهیزات تاسیساتی استفاده میگردد. کلکتورها اتصالاتی برای انشعاب گیری لوله های شوفاژ , گرمایش از کف و توزیع آب سرد و گرم مصرفی بکار گرفته میشوند . بسته به انشعابهای موجود به تعداد میزان نصب رادیاتور شوفاژ یا زون  بندی های گرمایش از کف , تعداد خروجیها و به تبع آن طول کلکتوری افزایش پیدا میکند .جعبه کلکتور نیز باکسی برای پوشش و محافظت از کلکتور است .

خرید جعبه کلکتور و پایه کلکتور نیوپایپ

گروه تاسیسات صنعتی ساختمانی الوآهن با تجربه چندین سال خدمت ، افتخار فروش محصولات متنوع در زمینه تاسیسات ساختمانی از جمله انواع محصولات برند نیوپایپ را دارد.شما میتوانید برای خرید انواع محصولات نیوپایپ به ویژه جعبه کلکتور و پایه کلکتور نیوپایپ، هم به صورت حضوری از طریق فروشگاه که آدرس آن در سایت ذکر شده است؛ و یا غیر حضوری از طریق صفحه فروشگاه در سریع ترین زمان ممکن اقدام کنید و بهترین قیمت و ضمانت پس از فروش جعبه کلکتور و پایه کلکتور نیوپایپ را از گروه الوآهن تجربه کنید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “جعبه کلکتور و پایه کلکتور نیوپایپ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Go to Top