خرید شیرآلات بهداشتی و ساختمانی

خرید شیرآلات بهداشتی

شیرآلات نقش مهمی در نما و زیبایی آشپزخانه شما دارند. به همین دلیل است که در بازار شاهد سبک های مختلفی از شیرآلات آشپزخانه هستیم. وجود این تنوع باعث می شود تا خرید شیرآلات مناسب برای شما راحت نباشد. 

رقابت میان تولیدکنندگان مختلف باعث شده تا انواع شیرآلات آشپزخانه در جنس ها و طراحی های مختلف ساخته شود. در نگاه اول بنظر می رسد که وظیفه این ابزار تنها تامین و توزیع آب گرم و سرد برای شستن ظروف، میوه و سبزیجات، دست ها و غیره است. اما امروزه اهمیت خرید شیرآلات آشپزخانه از این وظیفه فراتر رفته است.

در ادامه ما برند هایی به شما معرفی می کنیم که از پیشداران شیرآلات بهداشتی هم در داخل کشور و هم در خارج کشور هستند. برای خرید شیرآلات بهداشتی می توانید وارد بخش هر برند شده و انواع مختلف شیرآلات هر برند را مشاهده کنید.

برند های معتبر شیرآلات بهداشتی و ساختمانی خرید شیرآلات

خرید شیرآلات قهرمان

شیرآلات قهرمان از اوایل دهه پنجاه خورشیدی فعالیت خود را شروع کرد این مجموعه با سرلوحه قرار دادن کیفیت و دقت به سرعت مورد توجه بازار قرار گرفت.

شیرآلات قهرمان به عنوان بزرگترین کارخانه تولید شیرآلات بهداشتی در خاورمیانه  میباشد تاکید این کارخانه همواره بر روی کیفیت میباشد. کارخانه قهرمان علاوه بر شیرآلات، فلاش تانک نیز تولید می نماید. از دیگر اقلام این کارخانه میتوان به شیرهای الکترونیکی اشاره نمود.

محصولات این کارخانه، با بهره گیری از نیروهای متخصص و ماشین آلات روز دنیا تولید شده و همچنین دارای استانداردهای بین المللی میباشد که قابلیت رقابت با تولیدات دیگر کشورهای صنعتی مانند آلمان را داراست نابراین کارخانه قهرمان،بخش زیادی از تولیدات خود را به بیش از ۳۰ کشور جهان صادر میکند، که این امر ،در شکوفایی صنعت این مرز و بوم ،نقش بسزایی دارد.

این مجموعه با مساحتی بالغ بر ۳۰ هکتار و بنایی حدود ۱۰۰ هزار متر مربع که شامل سوله های کارگاهی و ساختمان اداری می شــود، بزرگ‌تــرین مجموعه تولید شیرآلات در ایران و در روستای بیلداشی شهرستان گرمی واقع در استان اردبیل است که ظرفیت بکارگیری بیش از ۳۰۰۰ نیروی کار داراست.

خرید شیرآلات شودر

شیرآلات شودر، از سال 1370 در زمینه تولید و عرضه شیرآلات بهداشتی با هدف خلق محصولات باکیفیت و کسب رضایت مشتریان داخلی و خارجی، با تکیه و توجه به تمام جزئیات، مانند دوام و زیبایی و دانش مهندسیِ مطابق با فناوری روز دنیا، آغاز به فعالیت نمود.

امروزه شیرآلات شودر با تکیه بر تجربیات ارزنده‌ی گذشته  با دوام ترین، زیباترین و در عین حفظ تناسب با نیاز مشتریان، گامی بلند و ماندگار برداشته است تا به پشتوانه طراحی آلمانی و تولید ایرانی سطح کیفیت صنعت شیرآلات ایران را ارتقاء ببخشد.

خرید شیرآلات راسان 

شرکت ماهسان پویا با نام برند تجاری معروف شیرآلات بهداشتی راسان از اواخر دهه هفتاد فعالیت خود را آغاز کرد و با داشتن دستگاه های پیشرفته آلمانی توانست نامی معتبر برای خود بسازد.

این شرکت اکنون با داشتن نمایندگی در سراسر کشور و همچنین محصولات متنوع توانسته است نام راسان را در لیست پر طرفدارترین مارک شیرآلات ایرانی قرار دهد.

راسان از محبوب‌ترین تولیدکنندگان شیرآلات بهداشتی در کشور است. شرکت شیرآلات راسان همیشه سعی داشته تا با استفاده از طرح‌های خلاقانه همراه با نوآوری و مدرنیته محصولاتی با کیفیت جهانی را به مشتریان خود عرضه کند و به همین دلیل نیز توانسته است سهم خوبی از بازار ایران را به دست آورده و اعتماد مشتریان را جلب کند.

علاوه بر این برند راسان با احترام و حمایت از حقوق مشتری از طریق ارائه خدمات پس از فروش و افزایش کیفیت محصولات به روش‌های مختلف توانسته است جوایز و گواهینامه‌های بسیاری نیز دریافت کند.

خرید شیرآلات کی دبلیو سی

اولین فعالیت برند کی دبلیو سی (KWC) حدود 140 سال پیش در سوئیس آغاز شد. مجموعه‌ای که ابتدا در زمینه هنر فعالیت داشت ولی بعد از مدتی با طراحی شیرآلات بهداشتی، خط تولید خود را آغاز کرد.

کارخانه اصلی برند کی دبلیو سی در سوئیس قرار دارد و دیگر خطوط تولید این مجموعه، در کشورهایی نظیر آمریکا، آلمان و ایتالیا هستند. جالب است بدانید اولین و تنها نمایندگی این برند در محدودۀ خاورمیانه در ایران قرار دارد. خط تولید شیرآلات کی دبلیو سی KWC در ایران، در سال 1363 در شهرک صنعتی کاوه تاسیس شد.

 البته تولید محصولات تا سال 1380 به تعویق افتاد، اما از همین سال خطوط تولید مجموعه KWC با قدرت تمام آغاز به کار کردند. شیرآلات کی دبلیو سی تولیدی در ایران، تحت لیسانس سوئیس با رعایت تمام استاندارد ها تولید شده و در خاورمیانه توزیع میگردد.

خرید شیرآلات بازن

یکی از دیگر نام های آشنای شیرآلات بهداشتی و ساختمانی برند بازن می باشد که طرفداران زیادی در بین مردم ایران دارد. کیفیت محصولات این شرکت موجب شده است که بازن جزو بهترین برند های شیرآلات بهداشتی قرار گیرد. کادر فنی مجرب و بهره گیری از دانش روز نیز از دیگر ویژگی های برند بازن می باشد.

خرید شیرآلات شایان

شرکت شایان با بیش از 30 سال سابقه درخشان در تولید شیرآلات بهداشتی نامی آشنا و معتبر برای مصرف کنندگان عزیز می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن کادر فنی مجرب و بهره گیری از دانش روز و استفاده از تکنولوژی مدرن و تنها دارنده آبکاری هوشمند در ایران، همواره سعی در تولید محصولات متنوع، با کیفیت و با دوام داشته است تا همگام با توسعه و آبادانی کشور، سهم بیشتری در پوشش نیاز بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد.