شرکت سوپرپایپ

لوله و اتصالات، صنعتی است که در هر جامعه ای از اهمیت بالایی برخوردار است. دلیل آن نیز مشخص است؛ نیاز روز افزون به ساخت و ساز موجب شده کشور های مختلف همواره به لوله و اتصالات اهمیت دهند.

 واردات لوله و اتصالات می تواند برای هر کشوری گران تمام شود، از این رو وجود تولیدکنندگان داخلی برای هر جامعه ای مهم است. شرکت سوپرپایپ یکی از پرچم داران ایرانی در صنعت لوله و اتصالات می باشد که در دنیا نیز به عنوان یک برند معتبر شناخته شده است.

معرفی شرکت سوپرپایپ

 اما متاسفانه به دلایل مختلف اطلاعات کمی در مورد شرکت سوپرپایپ در بین مردم و شاغلان این صنعت وجود دارد. در این راستا گروه الو آهن که دارای نمایندگی سوپرپایپ است تصمیم گرفت مطلبی تحت عنوان معرفی شرکت سوپرپایپ منتشر کند. در ادامه با ما برای بررسی این برند تولید کننده لوله و اتصالات داخلی همراه باشید.

تاریخچه شرکت سوپرپایپ

شرکت سوپرپایپ پس از پایان جنگ تحمیلی و سپری شدن سال‌های سخت دهه 60، در حالی شروع به فعالیت کرد که کشور عزیزمان ایران، نیاز شدیدی به بازسازی داشت. این شرکت صنعتی در خرداد ماه 1376 و با هدف رفع نیازهای کشور در زمینه تولید لوله‌های تلفیقی پنج لایه، در جزیره قشم تاسیس شد.

در واقع می‌توان گفت که در سال 1376 واقعه مهمی در صنعت لوله‌سازی کشور اتفاق افتاد و برای نخستین بار در کارخانه سوپرپایپ تولید لوله‌های 5 لایه به طور رسمی آغاز شد و با تولید محصولی کاملا متفاوت و جدید وارد حوزه صنعت تاسیسات شد.

دستاورد های شرکت سوپرپایپ

شرکت سوپرپایپ از آغاز شروع فعالیت خود که به عنوان نخستین تولیدکننده لوله‌های تلفیقی 5 لایه در منطقه خاورمیانه و پنجمین شرکت در جهان شناخته می‌شود، همواره دیدگاهی علمی همراه با نگرشی مهندسی برای حضور ماندگار در بازار صنعت ساختمان و تاسیسات را برنامه‌ریزی کرده و مدنظر داشته است.

شرکت سوپرپایپ

از آن‌جایی که کیفیت محصولات تولیدی، مهم‌ترین اصل در پایداری حضور در عرصه فروش و بازار است، شرکت سوپرپایپ انرژی و هزینه بالایی را صرف این امر مهم کرده و توانسته است در این مسیر سخت، به‌طور ثابت قدم گام بردارد.

در سال‌های اخیر و پس از گذشت تقریبا دو دهه از شروع فعالیت شرکت سوپرپایپ، این کارخانه تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین کارخانه‌های کشور شده و هم‌چنین با صادرات محصولات خود به کشورهای همجوار توانسته  است حضور قدرتمندی در بازار سایر کشورها نیز داشته باشد.

شرکت سوپرپایپ با احداث کارخانه خود موجب ورود تکنولوژی، دانش روز و تجربه‌های شرکت آلمانی یوپونور به کشور شد و همین امر موجب صرفه‌جویی ارزی قابل توجهی در بخش صنعت تاسیسات گردید.

خط مشی شرکت سوپرپایپ

در این بخش از مطلب نگاهی به اهداف و خط مشی این شرکت لوله و اتصالات می اندازیم.

نواندیشی:

حوزه اصلی فعالیت شرکت سوپرپایپ، تاسیسات مکانیکی ساختمان است و محور اصلی ماموریت آن توسعه و تحول در این صنعت در کشور، و ارایه‌ی راه‌حل‌های نهایی و مدرن برای حل مشکلات ساختمان‌های امروز است.

شرکت سوپرپایپ

 از دیدگاه شرکت سوپرپایپ نمی‌توان بدون خلاقیت، تحول ایجاد کرد و بدون نوآوری نمی‌توان راه‌حل‌های نوین برای مشکلات موجود پیشنهاد کرد. بدین ترتیب روح حاکم بر همه‌ی فعالیت‌های شرکت سوپرپایپ نوجویی و نواندیشی است.

نوآوری:

شرکت سوپرپایپ در طول سال‌ها حضور و فعالیت در صنعت تاسیسات، توام با تحقیق، توسعه و پژوهش توانسته است با نوآوری و ایجاد تحولات مثبت در صنعت تاسیسات مکانیکی ساختمان دستاوردهای قابل‌توجهی را در این زمینه از خود به جای بگذارد.

شرکت سوپرپایپ از سال 76 تا کنون، به طور مداوم در حال معرفی محصولاتی جدید با ویژگی‌های نوآورانه هست، و هر سیستم جدید تاسیساتی که عرضه کرده‌ است، راهی بوده برای حل یک مشکل تاسیساتی در ساختمان، از جمله کاهش هدر رفت انرژی، کاهش هزینه‌ها، ایمنی بیشتر سیستم، و…

شرکت سوپرپایپ

پویایی: 

در شرکت سوپرپایپ بهبود در روش‌ها و سیستم‌ها، و بهبود مهندسی محصولات جزو فعالیت‌های مستمر است و تغییر برای کسب نتایج بهتر که نهایتا مشتری از آن برخوردار خواهد شد، از اصول و ارزش‌های بنیادی آن است.

مسیر رشد:

شرکت سوپرپایپ مسیر رشد خود را دقیقاَ در چارچوب ماموریت چالشی‌اش برنامه‌ریزی کرده است. سال 1376 شرکت سوپرپایپ با 18 نفر آغاز به کار کرد؛ امروز بالغ بر 200 نفر عضو شرکت سوپرپایپ هستند. 

امروز این شرکت، از ساختاری تخصصی برخوردار است، و هر روز صاحبان دانش بیشتری به همکاری دعوت می‌شوند.

محصولات شرکت سوپرپایپ

لیست زیر شامل تمامی محصولات شرکت سوپرپایپ در حوزه لوله و اتصالات است:

 • بوشن 
 • تبدیل
 • ته بند 
 • چپقی
 • رابط
 • زانویی
 • سه راهی
 • لوله 5 لایه
 • و…
محصولات شرکت سوپرپایپ

برای اطلاع از قیمت دقیق محصولات شرکت سوپرپایپ بر روی لینک زیر کلیک کنید:

لیست قیمت سوپرپایپ

کاربرد محصولات شرکت سوپرپایپ

در حال حاضر از محصولات گروه تولیدی سوپرپایپ در زمینه‌های زیر استفاده می‌شود:

 • لوله‌کشی آب سرد و گرم بهداشتی
 • لوله‌کشی سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی
 • سیستم‌های گرمایش از کف
 • تاسیسات بیمارستانی از جمله استفاده در دستگاه‌های دیالیزی
 • انشعابات آب شهری
 • تاسیسات صنعتی به خصوص لوله‌کشی هوای فشرده
محصولات برند سوپرپایپ

خرید محصولات شرکت سوپرپایپ

گروه تاسیسات صنعتی-ساختمانی الو آهن افتخار همکاری با کمپانی شرکت سوپرپایپ را داشته و تمامی محصولات این برند در زمینه تاسیسات ساختمانی را به فروش میرساند‌.

شما میتوانید برای خرید محصولات سوپرپایپ، هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری از طریق صفحه فروشگاه شرکت سوپرپایپ در سریعترین زمان ممکن خریداری کنید و بهترین قیمت و ضمانت پس از فروش را از الو آهن “نمایندگی رسمی فروش شرکت سوپرپایپ” تجربه کنید.

اطلاعات شرکت سوپرپایپ

دفتر مرکزی و کارخانه:

خلیج فارس، منطقه‌ی آزاد قشم، شهرک صنعتی طولا 

دفتر هماهنگی تهران:

خیابان مطهری (تخت طاووس)، بعد از مفتح، شماره ۱۵۹

تلفن: ۸۸۷۵۶۱۶۹ -۰۲۱

دورنگار: ۸۸۷۳۱۱۵۹- ۰۲۱

پاسخگویی مشتریان:

تلفن: 82118-021

تلگرام – و واتساپ: 09358211800

شرکت سوپرپایپ