برند های تولید کننده لوله فاضلاب

از مهمترین تاسیسات ساختمانی سیستم لوله کشی فاضلاب می باشد.

همچنین در سیستم های لوله کشی جنس و کیفیت لوله فاضلاب از اهمیت بالایی برخوردار می باشد به طوری که هر گونه بی کیفیتی در ساخت لوله فاضلاب میتواند پیامد های دردسر سازی از جمله انتشار آلودگی ، بوی بد محیط ساختمان و اطراف، تحمیل هزینه های بالا ، کاهش بهداشت و بالا رفتن احتمال ابتلا به بیماری های گوناگون داشته باشد.

در نتیجه برند های تولید کننده لوله فاضلاب وظیفه سنگینی به عهده داشته و باید حساسیت زیادی در ساخت لوله فاضلاب ها از خود نشان دهند‌.

در این مقاله ما قصد داریم به معرفی و بررسی بهترین و برترین برند های تولید کننده لوله فاضلاب بپردازیم تا به شناخت کافی از آنها برسیم.

لوله فاضلاب

لوله فاضلاب

لوله فاضلاب در تاریخ لوله کشی فاضلاب از انواع لوله فاضلاب استفاده شده است . از جمله لوله فاضلاب های پر کاربرد میتوان به لوله های پلیکا، پوش فیت، گالوانیزه، پلی اتیلن ، چدنی و… اشاره نمود که توسط برند های معتبری در ایران ساخته نی شوند‌ . برند هایی از حمله موارد زیر که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارا هستند.

برند لوله فاضلاب نیوفلکس

برند لوله فاضلاب نیوفلکس زیر نظر برند بزرگ گیتی پسند اصفهان در حال فعالیت بوده و تولید کننده ی لوله فاضلاب و اتصالات از نوع پوش فیت میباشد.

برند نیو فلکس همواره از به روزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کند زیرا تاکید زیادی بر ارتقای کیفیت و بهبود سطح قیمت محصولات خود از جمله لوله فاضلاب ها دارد. به همین دلیل کمتر کسی در صنعت ساختمان سازی و لوله کشی پیدا میشود که نام برند لوله فاضلاب نیوفلکس را نشنیده باشد.

این برند بزرگ لوله فاضلاب در سال ۱۳۷۷ در شهر اصفهان تاسیس گردید و هم اکنون بیش از ۲۱ سال است که در حال فعالیت می باشد.

برند لوله فاضلاب

برند لوله فاضلاب نانو پلیمر یاس 

این برند معروف کار خود را از سال ۱۳۸۵ در زمینه تولید لوله فاضلاب های پی وی سی آغاز کرده و دارای برند های نشان ملی استاندارد و گواهینامه های بین المللی است.

همچنین به تازگی این برند تولید کننده لوله فاضلاب دست به ساخت و انتشار لوله و اتصالات پلی پروپیلن کرده است که از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است. علاوه بر این برند پلیمر یاس دارای گواهی فود گرید از سازمان غذا و دارو می باشد.

نانو پلیمر یاس

برند لوله فاضلاب یزد بسپار

این برند فعالیت خود را با هدف ساخت لوله فاضلاب و اتصالات پلیمری در شهر یزد آغاز کرده است که دارای کیفیت محصول فوق العاده ای میباشد.

این بدند لوله فاضلاب توانست با تولید محصولات استاندارد و با کیفیت بالا، در سال ۹۰ عنوان نخستین برند دارای استاندارد ملی ایران در زمینه لوله و اتصالات پوش فیت به خود اختصاص دهد.

همچنین این برند لوله فاضلاب از جمله برندهایی می باشد که توانسته گواهینامه ایزو را در رضایتمندی مشتری کسب کند.

برند لوله فاضلاب پلیمر گلپایگان

این برند لوله فاضلاب بیش از سه دهه می باشد که در زمینه لوله و اتصالات در حال فعالیت است. تامین رضایت مشتری مهمترین هدف این برند لوله فاضلاب بوده که همواره با تولید محصولات استاندارد و با کیفیت در رسیدن به آن موفق بوده است.

برند لوله فاضلاب

برند لوله فاضلاب گلپایگان اولین شرکت در صدور لوله و اتصالات پی وی سی به اروپا در سال ۲۰۰۱ بوده است. این برند دارای عنوان ها و افتخارات زیادی در زمینه تولید لوله فاضلاب بوده و امروزه نام خود را در لیست برترین برند های تولید کننده لوله فاضلاب ثبت کرده است.

این برند لوله فاضلاب با برگزاری دوره های آموزشی سعی در افزایش توانمندی ها و ایجاد تحول متناسب با نیاز در صنعت لوله فاضلاب و اتصالات دارد‌.

برند لوله فاضلاب نیک بسپار 

این برند فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۸۰ با هدف ساخت لوله و اتصالات شروع کرده و در زمان کوتاهی با خرید دستگاه های جدید آلمانی و ایتالیایی، موفق به تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن استاندارد شد.

در حال حاضر این برند در قالب چهار شرکت نیک بسپار یزد، مارینا بسپار یزد، پایا بسپار یزد و پتروپالایش نیک یزد به عنوان تولید کننده لوله فاضلاب و اتصالات در حال فعالیت می باشد.

برند لوله فاضلاب نیک بسپار

این برند در جهان برای نخستین بار توانست لوله های تلفیقی هفت لایه در سیستم های گرمایشی و سرمایشی و همچنین لوله های آنتی باکتریال را اختراع کرده و روانه بازار کند. علاوه بر این اولین برند لوله فاضلابی بود که لوله های پوش فیت را در دو نوع سه لایه تولید کرد.

برند لوله فاضلاب یاس سمنان 

این شرکت از قدیمی ترین  برند تولید کننده لوله فاضلاب محسوب میشود که بیش از ۵۰ سال در ایران فعالیت میکند. قابل توجه است که این برند اولین لوله های پلیمری را در ایران تولید کرده و روانه بازار کرده است.

تجربه بالای این شرکت در صنعت لوله و اتصالات موجب شده همواره از بهترین برند های تولید کننده لوله فاضلاب شناخته شود.

برند لوله فاضلاب پارس زنده رود

برند لوله فاضلاب پارس زنده رود

این شرکت با تولید لوله و اتصالات پی وی سی مطابق استاندارد های روز دنیا با هدف بهبود کیفیت مستمر و رضایت مشتری همواره از برترین برند های تولید کننده لوله فاضلاب بوده است.

محصولات این برند لوله فاضلاب از کیفیت و استاندارد های بالایی برخوردار بوده که توانسته رضایت مشتری را در سه دهه داشته باشد. از افتخارات پارس زنده رود میتوان به استاندارد های ملی مختلف ، گواهی نامه صادرات و همچنین گواهینامه سیستم مدیریت اشاره کرد. 

برند لوله فاضلاب تک ستاره گلپایگان 

این شرکت فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۸۲ آغاز کرد که شامل سه برند مستقل با نام های تک ستاره گلپایگان، نگین ستاره گلپایگان و البرز ستاره گلپایگان می باشد.

از جمله محصولات این برند میتوان به لوله فاضلاب های  یو پی وی سی ، پلی اتیلن ، تک لایه، پنج لایه، پوش فیت و… اشاره نمود. در حال حاضر این برند تولید کننده لوله فاضلاب در مساحتی بالغ بر ۵۱۰۰۰ متر مربع مشغول به فعالیت می باشد.

لوله فاضلاب

برند لوله فاضلاب پلیران

برند پلی ران اتصال، یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید لوله آب است که توانسته با استفاده از متخصصان و دانش روز دنیا، 156 نوع مختلف لوله آب تولید کند.

پلی ران اتصال با شروع کار خود از اوایل دهه 50 ، با نیم قرن تلاش و پشتکار موفق به اخذ گواهی نامه ها و استانداردهای متعدد و کسب عنوان صنعت برتر کشور، در سال های 95 و 96 شد.

جمع بندی

برند هایی که در این مقاله نام برده شد، معتبر ترین و معروف ترین برند های تولید کننده لوله فاضلاب می باشند که توانسته اند اعتماد مشتری و متخصصین این حوصله و صنعت را به خود جلب کنند. از این رو شما می توانید اطمینان کامل به محصولات لوله و اتصالات این برند های تولید کننده لوله فاضلاب داشته و از محصولات آن ها خریداری کنید .

برای این کار گروه صنعتی الو آهن تامین کننده تجهیزات و تاسیسات مورد نیاز با تجربه طولانی در زمینه انواع لوله و اتصالات آماده خدمتگزاری می باشد.