ویژگی های یک نمایندگی تاسیسات خوب

ویژگی‌های اساسی یک نمایندگی تاسیسات خوب

تاسیسات ساختمانی نقش بسیار مهمی در صنعت ساخت و ساز دارد.نمایندگی تاسیسات یک گروه صنعتی است که محصولات تولیدی توسط برند های مختلف را در سراسر کشور به مشتری می رساند.اهمیت نمایندگی تاسیسات کمتر از کارخانجات تاسیساتی نمی باشد از این رو باید ویژگی های لازم را دارا باشند.

در مقاله امروز قصد داریم ویژگی های یک نمایندگی تاسیسات خوب را بیان کرده و بررسی کنیم تا بتوانیم از نمایندگی های موجود در حوزه تاسیسات ساختمانی، بهترین گزینه برای خرید انتخاب کنیم.با ما همراه باشید.

ویژگی های یک نمایندگی تاسیسات خوب چیست؟

استاندارد های لازم شرط اساسی نمایندگی تاسیسات برتر

یک نمایندگی تاسیسات در وهله اول باید از نظر استاندارد ها و جواز های فعالیت تکمیل باشد.هیچ مشتری به نمایندگی تاسیساتی که دارای گواهینامه های لازمه نباشد، اطمینان نکرده و محصولات خود را خریداری نمیکند.با اینکه ایجاد یک نمایندگی بدون موارد مورد نیاز تقریبا غیر ممکن است اما در گذشته مواردی دیده شده اند که توانسته اند به صورت کلاهبرداری فعالیت کنند.

محصولات خوب مهمترین بخش نمایندگی تاسیسات

از مهم ترین شاخص های سنجش نمایندگی تاسیسات میزان کیفیت محصولات آن می باشد.همه ی محصولات تولید شده توسط کارخانجات و برندهای تجاری به حتم با کیفیت نیستند حتی اگر برندی معتبر باشد.

برای مثال شاید لوله های پلیمر یک کارخانه عالی باشد اما اتصالات فلزی آن ارزش کمی داشته باشد.یک نمایندگی تاسیسات به خوبی محصولات را ارزیابی کرده ‌و بهترین ها را از دسته های محصولات به فروش میرساند.در حقیقت این نمایندگی است که محصولات خوب را به مشتری پیشنهاد میکند.

همچنین یک مشتری وقتی تبدیل به مشتری ثابت میشود که محصولات با کیفیت از نمایندگی تاسیسات خریداری کرده باشد.

تاسیسات ساختمانی

رضایت مشتری, شرط ماندگاری یک نمایندگی تاسیسات 

در ادامه صحبت های قسمت قبل می توان ادعا کرد مهم ترین ویژگی یک نمایندگی تاسیسات ، رضایت مشتری از آن است.در دنیای تبلیغات از هر ۳ عدد تبلیغ ۲ عدد به صورت کلامی است به طوری که نظر مردم بهترین تبلیغ برای هر چیزی است.

بگذارید با یک مثال توضیح بدهم. فرض کنید وارد یک نمایندگی گوشی میشوید و می خواهید گوشی که بسیار تبلیغات ارزنده در فضای مجازی از آن دیده اید را خریداری کنید. ناگهان یکی از آشنایان شما به شما زنگ زده و توصیه میکند آن گوشی را نخرید.شما در آن لحظه چه تصمیمی میگیرید؟ ۹۰ درصد اوقات مردم از خرید آن گوشی صرف نظر میکنند دلیل آن این است که تاثیر تبلیغ ‌لامی بسیار بیشتر از تبلیغات عادی می باشد.

یکی از مشتری های ثابت شما میتواند چندین مشتری ثابت بدون هیچ زحمت و هزینه ای به وجود بیاورد.در نتیجه نمایندگی تاسیساتی موفق است که رضایت مشتری را هدف و خط مشی اصلی خود قرار دهد.

برند های عالی

خب غیر طبیعی است که یک نمایندگی تاسیسات خوب از برند های نامعتبر کالا به فروش برساند.برند های نامدار مشتری را به سمت خود میکشد و نمایندگی با تهیه این برند ها برای مشتری می تواند جایگاه خوبی بدست آورد.در نتیجه نمایندگی تاسیسات نیاز دارد تا با برند های معتبر قرارداد بسته و کالاهای آن ها را به بهترین نحو ممکن به فروش برساند.

نمایندگی تاسیسات

تبلیغات موثر و فروش غیر حضوری, دسترسی آسان به نمایندگی فروش

جدای از بحث تبلیغات کلامی و رضایت مشتری، یک نمایندگی تاسیسات نیاز به تبلیغات تاثیرگذار دارد.در حقیقت ابتدا مردم باید نام نمایندگی را بشناسند سپس برای خرید کالا به آن رجوع کنند.نمایندگی تاسیساتی که هیچ استراتژیک خاصی برای تبلیغ خود و محصولات خود ندارد ، به هیچ عنوان نمی تواند موفقیت لازم را کسب کند.

راه های زیادی برای انجام تبلیغات وجود دارد از جمله بیلبورد ها، تراکت ها، تلویزیون و… اما این روش ها دیگر کارایی زیادی ندارند. با پیشرفت اینترنت و فضای مجازی تمام دید ها و نگاه ها به این سمت کشیده شده است.به ویژه در این ایام که کرونا در حال اذیت کردن است. داشتن یک وب سایت اینترنتی و فعالیت در شبکه های اجتماعی بهترین تبلیغ برای یک نمایندگی تاسیسات است‌.

غیر قابل انکار است که یک نمایندگی تاسیسات بدون داشتن سایت و شبکه های اجتماعی، دیگر جایی در بازار تاسیساتی امروزی ندارد.

نمایندگی تاسیسات

حتما این سوال برایتان پیش آمده است که چگونه میتوانیم یک وبسایت خوب داشته باشیم و فعالیت موثر در شبکه های اجتماعی انجام دهیم؟ سوال شما کاملا قابل درک است.

بالا آوردن یک سایت خوب و یا ایجاد شبکه های اجتماعی کارساز کار هر کسی نیست اما شما میتوانید با گروه های سئو قرارداد بسته و همه ی این کار ها را به متخصصین این حوضه بسپارید.اما حتی همه ی گروه های سئو و مدیریت شبکه های اجتماعی قابل اتکا نیست.

در این راستا پیشنهاد میکنم سری به سایت گروه اپتیسان انداخته و وارد صحبت شوید.گروه اپتیسان با داشتن رزومه کاری عالی و توانایی داشتن همکاری متعهد می تواند بهترین گزینه برای طراحی سایت و مدیریت شبکه های اجتماعی کسب و کار شما باشد.

خط مشی درست 

یک نمایندگی تاسیسات باید بهترین خط مشی را برای کار خود داشته باشد‌.می توان اظهار داشت نمایندگی موفق میشود که بهترین و با انصاف ترین خط نشی را داشته باشد.کسب رضایت مشتری، کارآفرینی،استفاده از نیروی جوان و با مهارت و… از جمله خط مشی های خوب یک نمایندگی تاسیسات است.

گروه صنعتی الوآهن

نمایندگی تاسیسات الوآهن با رعایت تمام گزینه های ذکر شده میتواند به بهترین نحو ممکن خدمات تاسیساتی برای شما ارائه دهند. گروه صنعتی الوآهن افتخار همکاری با برند های مطرح حوزه تاسیسات را دارد و با تجربه چندین ساله همواره در فروش تاسیسات ساختمانی فعالیت میکند.

شما میتوانید هر گونه محصولات مورد نظر خود را در حوزه تاسیسات ساختمانی هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری از گروه الوآهن خریداری کرده و بهترین ضمانت را با الوآهن تجربه کنید.