توضیحات

هود زیرکابینتی بیمکث

هودهای زیرکابینتی از رایج‌ترین و پراستفاده‌ترین انواع هود آشپزخانه هستند. هزینه خرید آنها در مقایسه با سایر مدل‌ها نسبتا کمتر است و تقریبا با تمامی انواع دکوراسیون‌های داخلی آشپزخانه‌ها سازگارند.

هود زیرکابینتی بالای سر اجاق گاز و زیر کابینت متصل می‌شود و معمولا، طول آن برابر با طول اجاق گاز است تا بتواند تمامی حرارت و دود را، پیش از رسیدن به کابینت‌ها، بگیرد و از محیط آشپزخانه خارج کند.

نصب هودهای زیرکابینتی هم کار نسبتا ساده‌ای است. برخی از انواع مدل‌های این هودها ظاهر امروزی‌تری دارند. در برخی مدل‌های دیگر، تمرکز اصلی بر کاربرد و کارکرد هود بوده است و این مدل‌ها، ظاهر ساده‌تر و معمولی‌تری دارند.

هودهای زیرکابینتی در دو مدل با مجرا و بدون مجرا در بازار موجود هستند. مدلِ اول هوای آشپزخانه را تهویه می‌کند و دود و حرارت را خارج می‌کند.

هودهای زیرکابینتی بدون مجرا صرفا هوا را در محیط آشپزخانه به جریان درمی‌آورند و آلودگی‌ها را جذب فیلتر می‌کنند. کارایی هودهای زیرکابینتی با مجرا بهتر و مؤثرتر است، اما در مقایسه با مدل دوم گران‌تر هستند و نصب‌شان هم دشوارتر است.

خرید هود زیرکابینتی بیمکث

گروه تاسیسات صنعتی ساختمانی الوآهن با تجربه چندین سال خدمت ، افتخار فروش محصولات متنوع در زمینه تاسیسات ساختمانی از جمله انواع محصولات برند بیمکث را دارد.

شما میتوانید برای خرید انواع محصولات بیمکث از جمله هود زیرکابینتی بیمکث، هم به صورت حضوری از طریق فروشگاه که آدرس آن در سایت ذکر شده است؛ و یا غیر حضوری از طریق صفحه فروشگاه در سریع ترین زمان ممکن اقدام کنید و بهترین قیمت و ضمانت پس از فروش را از گروه الوآهن تجربه کنید.